Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościoły w budowie. Ten powstał najszybciej

Utworzony przez Rafał, 6 października 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Wiele ludzi całe swoje życie nie było na zagranicznych wycieczkach ani nie jeździli leczyć sie do ciepłych wód, a nie tylko przez 5 lat.[/quote] To próżniaku jeden trzeba wziąć się za robotę, żeby cię było na nie stać, a nie ciągle narzekać, bryzgając jadem zawiści na otoczenie i ludzi, jakby oni byli winni twojemu nieudacznictwu życiowemu.
Marysieńka napisał:
Do tego przez całe życie pracowali cięzko fizycznie, a nawet przezyli obozy, [/quote] Jedyny obóz, jaki ty przeżyłaś, to był indoktrynujący obóz ZSMP.   [quote name='Marysieńka' timestamp='1350078684' post='683487'] Kazdy umiera kiedy przychodzi jego czas, niezalezny od niego i w przypadku śmierci wiek nie gra roli. Ale zawsze mozna rzeczywistośc naciągnąć , że ktoś umarł za karę, że walczył z księdzem?
Ty nie umrzesz śmiercią naturalną. Ty będziesz w końcu zlinczowana przez osoby, które ciągle, w sposób chamski i prymitywny pomawiasz, ubliżając im z zapiekłej zawiści. Do licznej grupy pomówionych przez ciebie osób (przypomnę tylko niektóre: kraśniccy emeryci i renciści, urzędnicy, lekarze, sędziowie, kierowcy MPK, rowerzyści, policjanci, strażnicy miejscy czy służby komunalne) doszli dzisiaj księża. Jako że nie jesteś osobą anonimową, nagrabiłaś sobie sporo, a twój pusty ryj jest charakterystyczny i powszechnie znany, to na efekty nie trzeba będzie długo czekać. [quote name='Marysieńka' timestamp='1350078684' post='683487'] Ale to w takim razie za jaką karę umarli Ci inni i to młodsi od nich, skoro nie wojowali z ksiedzem? Inna sprawa, że ja wcale nie uwazam, zebym wojowała z księdzem, ale widocznie to bardzo wygodny sposób podciągania krytyki. Czyzbys księdza za jakąś nietykalną swiętość uważał?
Retoryka godna twego ideowego guru, tow. Jerzego Urbana z “NIE”. Wojowanie z kościołem i kapłanami było i jest (jak wcześniej pisałem) trwale wpisane w ideologię komunistyczną. Dla niepokornych i przeszkadzających duszpasterzy istniały “ostateczne rozwiązania”. Doskonale pamiętamy rok 1984 i zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki. W latach 80 – tych ub. wieku tzw. “nieznani sprawcy” zamordowali (np. pozorując wypadki) ks. Zycha, ks. Suchowolca, ks. Niedzielaka, czy ks. .Kowalczyka. Zaprawdę - trzeba być człowiekiem wyzutym z jakichkolwiek uczuć i pozbawionym zasad moralnych, by ideowo identyfikować się z tym systemem. Ale czego tu wymagać od prymitywnego i pełnego zawiści chama ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie dopatruj się w prawdzie jadu . Bo ten prawdziwy jad mozna usłyszec w kosciele z ust proboszcza skierowany do ludzi, którzy nie spełniają jego oczekiwań.Ja odpieram tylko propagande, która robi z proboszcza wielkiego nieskazitelnego duchownego, z racji, ze wybudował kościół w szalonym tempie. A robić można tez w granicach rozsądku, a nie zeby sie pokazac. Taki kapłan duchowo zniechęca do chodzenia do kościoła.
W trosce o prawdę to możesz być spokojna ona obroni się sama.W kościele poza modlitwą jest też miejsce i możliwość napominania czy wskazywania wiernym właściwej drogi,a odbiór tego może być różny czego jesteś ewidentnym przykładem.Ten ksiądz jest tak samo jak Ty i ja grzesznym człowiekiem i zapewne nie aspiruje do świętości,ale czyni wiele dobrego.Należy to tylko dostrzec z czym masz niesamowity problem.Tobie brakuje zdrowego rozsądku w tej zajadłej krytyce nie tylko księdza.Jesteś przykładem jakiejś toksycznej kobiety ziejącej nienawiścią.Ja lubię ludzi od kórych emanuje ciepło i spokój,a takich twojego pokroju omijam szerokim łukiem.Życzę Ci spokoju wewnętrznego,a w życiu kieruj się jeśli nie dekalogiem to może kodeksem jakiejś partii z zasadami(i tu już mialabym problem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla parafian i Ks. proboszcza za nowy, piękny kościół. Może i ty co głupoty wypisujesz zbawisz się. 1. czy byłeś w tym kościele i go widziałeś ? 2. czy jedną złotówkę dałeś na budowę ? 3. czy jeden dzień byłeś przy pomocy budowy kościoła ? Zajmij się swoimi problemami bo na pewno ci ich nie brakuje wynika to z waszych komentarzy, a nie kościołem. dziwne to że ludzie tracą prace i likwidują miejsca pracy w FŁT, wyjeżdżają za pracą za granice bo " Polska zieloną wyspą ". zajmijcie się swoimi sprawami, bo wam woda sodowa do głowy dobije wrogowie Boga i Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani proszę opamiętajmy się!Poniewieranie i szydzenie z kościoła ,księży nic tu nie da Bóg jest WIECZNY i kościół przetrwa czy Ktoś tego chce czy nie , dlatego że wiara czyni cuda. Każdy z nas jest inny i piękny na swój sposób. Zastanówmy sie czy warto tracic piękne życie na spory i kłotnie.Wstań rano, uśmiechnij sie zrób dla bliżniego chocby maleńki dobry uczynek i nie szukaj na siłę dziury w całym.Ciesz sie tym co masz bo nikt z Nas nie ma gwarancji ze jutro bedziemy miec to samo co dzisiaj.Po co to ubliżanie sobie nawzajem?jaki to ma sens?Dla mnie to proste i tu powtórzę się mam siłę i chęc pomagam,stac mnie na ofiarę daję .Jeżeli nie pomagam i nie wspieram ofiarą (z różnych powodów) nie dyskutuję.Wspieram pozytywnym myśleniem i modlitwą.Jeżeli masz żal o coś do kogoś zdobądż się na odwagę i porozmawiaj...zanim zaczniesz obwiniac wszystkich wokól...najlepiej zacznij od siebie....Powstał nowy piękny kościół My katolicy przyczyniliśmy się do jego budowy i kropka. Zapewne gdyby ksiądz Wiesław nie rozpoczął budowy byłyby dyskusje że nie działa.Pozwolę sobie zacytowac forumowicza :rozumu rozumu rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....może ta melodia co niektórym.... rozładuje napięcie nerwowe http://www.youtube.com/watch?v=o-7aaUSbnhg&feature=relmfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benusia napisał:
....może ta melodia co niektórym.... rozładuje napięcie nerwowe [media]http://www.youtube.com/watch?v=o-7aaUSbnhg&feature=relmfu[/media]
Świadkom Jehowy dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Torgumeda- niestety nietrafny domysł nie jestem Świadkiem Jehowy. Ciekawi mnie na jakiej podstawie taki wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję parafianom żeby dobrze prześwietlili pomagierów wielebnego, jaka jest ich przeszłość skąd mają pieniądze, jakich majątków się dorobili i gdzie, bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć bardzo ciekawych.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co będzie miało wpływ "prześwietlanie pomagierów", kościół został wybudowany a głupimi komentarzami nikt nie dokona rozbiórki kościoła. Rozliczać należy ludzi którzy dużo mówią, mało robią albo nic nie robią krzywdząc innych, dorabiając się na ludzkiej krzywdzie. Proponuję zakończyć komentarze na temat budowniczych kościoła w Kraśniku, ks. proboszcza oraz całej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Ostrożny ! Nie bądz taki podejrzliwy .Szkoda pisać z takim .Oto aniołek. Pewnie sam wiele nagrabil i podejrzewa innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dobra mysl koniec tego pisania !. Dzis ksiadz proboszcz miał duzo ludzi na mszach św. sama byłam. Ludzie się usmiechali i gratulowali i pieniądze na tace rzucali. Kościól jest myslę,ze za pare miesięcy będzie wyposazony ,a wrogowie kościoła wymyslajcie rózne bzdety kto w to wierzy. A dziś dzień Papieski i wieczorem był rózaniec z Janem Pawłem ulicami parafii Miłosierdzia Bożego - super zorganizowane ponad 1000 ludzi się modlilo z ks. proboszczem . Dziękujemy za wspanialy wieczór i piekny spiew na cały krasnik ks. Wiesławie niech ci Bóg da zdrowie i siły ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdopodobne...różaniec z Janem Pawłem ....jak to możliwe?Zmartwychwstał czy cud?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w nic nie wierzysz /moze w przyrodę /to na temat Bożych Prawd nie zabieraj głosu. A ludzie czczą bł Jana Pawła i modlą sie do niego i wczoraj to pokazali modliac się na rózańcu. To było piękne.Sprobój i ty . Jest ROK WIARY - moze warto się zastanowić po co zyję i dokąd zmierzam.!!!! A nie szydzić ze świętości i Pozych Prawd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Ks. Wiesław to najlepszy organizator i budowlaniec. Człowiek z wielką haryzmą i zaangarzowaniem w życie swojej parafii. Wiem to, bylem parafianinem jego poprzedniej parafii w Surhowie. Ale niestety, to co ks. Wiesław przez całe naście lat probostwa w Surhowie zrobił, zbudował, odrestaurował teraz niszczeje... P.S. Obecnym proboszczem w Surhowie jest poprzedni proboszcz z parafii w której teraz ks. Wiesłąw wybudował świątynię...
Ksiądz z "haryzmą"a ty się "zaangarzuj"i zakup sobie słownik ortograficzny bo oczy bolą od błędów jakie walisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -???- Tak jest to możliwe ,to cud -Jan Paweł Drugi - żyje W NASZYCH SERCACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gość z Lublina ! A czemu to Pisowscy maja wyprane mózgi ?.Bronią Narodu i wartosci chcrześcijańskich wszystkiego co Polskę stanowi i za to ich ta chołota tak nazywa . Ten z Lublina poseł wam dobro zrobi wtedy najbardziej jak chłopy będa się zenic z chlopami a baby z babami ot bedzie przyrost naturalny i prawdzxiwa wolniosc a szkoly będa pekac szwach. A ile zakładów pracy juz stworzył.
Przyrost naturalny to podnosi wasz prezes w swoich przemówieniach o niżu demagraficznym.Sam nie ma potomstwa a od innych wymaga przyrostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś Ojciec Jan Klimiec mawia: "Dobrobytu nie mierzy się ilością pieniędzy lecz świątyń".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
. A ludzie czczą bł Jana Pawła i modlą sie do niego ...
A mnie sie cały czas wydawało, że zgodnie z pierwszym przykazaniem Bożym ludzie powinni się modlić do Boga, a nie do błogosławionego lub świętego, gdyz takie modlenie sie do ludzi jedynie wywyzszonych po ich smierci przez Kościół stawia ich przed tym Bogiem i tym samym staje sie łamaniem pierwszego przykazania.
Ostatnio edytowany 15 października 2012 r. o 10:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie wydaje się. Mam pewnośc ,ze Ty "Marysienko" ciągle szukasz przysłowiowej dziury w całym.Jest wiele drogowskazów na drodze życia,ale tylko te dziesięc prowadzi do...szczęścia ,które nigdy się nie kończy. 8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw blizniemu swemu.(Co ciągle czynisz) Zmów modlitwę do Jana Pawła Drugiego - a na pewno za Jego wstawiennictwem Bóg oczyści i oświeci Twój umysł. -benusia-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i powiem jeszcze jedno powiem Droga Pani.W moim życiu od ludzi Katolików doświadczyłam więcej złego niż dobrego i nadal doświadczam ale to nie powód aby za to obwiniac Boga wszystkich Świętych i bliżnich dookoła.....Wiara wiara i jeszcze raz wiara.... Kogo Bóg kocha krzyżyki mu daje a kto je cierpliwie znosi szczęsliwym zostaje..i tak czuję się...mimo wszystko...jakie to ma znaczenie jeśli np. moi sąsiedzi na śniadanie jedzą szynkę a ja chleb z masłem?do kogo mam pretensje?do całego świata?nie do nikogo nie mam.Więc może warto się zastanowic zanim zaczniemy bluznic na Kościoł,Ksiedza etc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...